SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Zásílat životopisy na e-mail: zahradnickova@mapofinance.cz. Pracovní doba: Po-Pá (pracovní doba bude upřesněna na osobním pohovoru). Pracoviště: Olomoucká 3896/114, Prostějov.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, zájem pracovat a rozvíjet se jako účetní, komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, dobrá znalost prostředí MS Office - zejména MS Excel, organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost.
Náplň práce: kompletní vedení účetnictví vybraných společností skupiny MAPO Group, vystavování daňových dokladů, příprava podkladů pro daňová přiznání, zodpovědnost za účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, spolupráce s kolegy/kolegyněmi z ostatních oddělení.
Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, zajištěný pitný režim, kvalitní káva na pracovišti, asistenční služba ELA v rámci BOZP, slevy u partnerů (O2, Škoda auto aj.).