POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Pracovní místo ( POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 51203 Pomocní kuchaři
- Místo výkonu práce: Dukelská třída č.p. 1713/7
Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.12.2020
- Požadujeme: základní znalost gastronomie, ochotu učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, pečlivost, čistotnost, pracovitost; příp. zaučíme
- Náplň práce: pomocný kuchař v asijské restauraci
- znalost vietnamského jazyka velkou výhodou
- Nabízíme: zajištění stravy
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (v době od 10:00 do 16:00), kontaktní osoba: Nguyen Sao Linh Ing., tel.: 778 801 008