Pokladní směnárny

Pracovní místo ( Pokladní směnárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Ztracená č.p. 317/15, Olomouc. Nástup dle dohody.
Náplň práce: nákup a prodej valut+ nákup a prodej českých korun.
Požadavky: ÚSO s maturitou, příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, profesionální přístup při jednání s klienty, flexibilita, znalost práce na PC, znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ n. NJ) komunikativní formou. Zkušenosti z oblasti práce s klienty, příp. práce s hotovostí výhodou. Osvědčení o absolvování kurzu ČNB na rozpoznávání platidel podezřelých z padělání výhodou.

Kontakt je možný POUZE e-mailem (zaslání strukt. životopisu).