DĚLNÍK / DĚLNICE DO VÝROBY PLASTOVÝCH OKEN

Pracovní místo ( DĚLNÍK / DĚLNICE DO VÝROBY PLASTOVÝCH OKEN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu volejte od 8:00 - 14:00 hod na tel.: 493546650, 602 222 944- p. Valenta nebo pište na e-mail: valenta@pft.cz, můžete se dostavit i osobně na adrese pracoviště: PFT spol. s r.o., U Javůrkovy Louky 567, Jičín v době od 8:00 do 14:00 hod.
Požadujeme:
manuální zručnost, spolehlivost, technické zaměření výhodou
V pracovní době je nutné zvedání těžkých břemen.
Nabízíme:
stravenky, dovolenou 22 dnů, stabilní měsíční příspěvek 500,-Kč,
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Mzda od 95,- Kč/hod. + 15% prémie + výkonnostní odměny.