Ostraha prodejny

Pracovní místo ( Ostraha prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 - 17:00 hod. nebo e-mailem nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. Prosíme nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.
Místo vhodné pouze pro OZP (2./3. stupeň ID).
Požadujeme:
- plnoletost
- certifikát strážného (možno zprostředkovat)
- praxe výhodou, ne však podmínkou
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování
- trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu.
Náplň práce:
- pochůzková činnost na prodejně.
Nabízíme:
- zkrácený úvazek 30 hod. týdně (nebo dle dohody)
- zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst
- odměny za plnění cílů
- možnost zálohy na mzdu
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- možnost zaměstnání na DPP
- nástup možný ihned.