ZEDNÍK/ZEDNICE, POMOCNÍCI JATEČNÉHO ZÁVODU


Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na email: blazek.m@makovec.cz, kontaktní osoba Milan Blažek, tel. 777 713 738 (volat Po-Pá 8-14)
Požadujeme: ŘP skupiny B, praxe ve stavebnictví min. 5 let.

Náplň práce: drobná stavební a údržbová činnost, zahradnické a úklidové práce, výpomoc v provoze jatečního závodu

Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den.

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky ZEDNÍK/ZEDNICE, POMOCNÍCI JATEČNÉHO ZÁVODU

Firma

MAKOVEC a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla, Průmysl

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát