Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Pracovní místo ( Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SEŘIZOVAČ_operátor ve směnném provoze
* obsluha strojních zařízení v rámci pozice výrobního operátora. Náplní práce je provádění údržby zařízení nebo seřízení a změny parametrů v návaznosti na změny sortimentu
* provádění preventivní údržby, kontroly a drobné opravy strojních zařízení
v rámci požadovaných kompetencí
* technická a manuální zručnost (podmínkou)!!!
* samostatnost, spolehlivost
* zkušenosti v technických oborech z praxe výhodou, základní znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody : zaškolení a možnost dalšího rozvoje
* příplatky za práci ve 3 směnném/4 směnném provoze
* prémie
* 5 týdnů dovolené
* zvýhodněné závodní stravování
* příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění
* benefitní SODEXO karta
* zvýhodněná MULTISPORT karta
* zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif/telefon
* odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy
* společenské akce pro zaměstnance
* 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti
* možnost odkupu firemních produktů za zvýhodněné ceny
* zkušební doba min. na 6 měsíců nebo rok, a po té i možnost doby neurčité

Způsob kontaktování zaměstnavatele: vždy zaslat CV e-mailem a telefonicky domluvit osobní jednání od 8.00h. do 16.00h.