OBRÁBĚČ / OBRÁBĚČKA KOVŮ

Pracovní místo ( OBRÁBĚČ / OBRÁBĚČKA KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co od Vás zaměstnavatel očekává?
SŠ/ÚSO s vyučením v oboru nástrojař nebo strojní zámečník; praxi ve strojírenství; zkušenosti s obráběním kovů; manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost.

Co Vám zaměstnavatel nabízí?
Práci na jednu směnu ve strojní dílně; zázemí dlouhodobě prosperující výrobní společnosti v automotive; jistotu stabilního zaměstnání; pracoviště v Jaroměři; motivační mzdové ohodnocení; stabilizační příplatek za plnění pracovního fondu; zaměstnanecké benefity (další odborný rozvoj, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování).

Kdy můžete nastoupit?
Ihned nebo dle dohody.