SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA PLASTŮ

Pracovní místo ( SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA PLASTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 72121 Svářeči
- Místo výkonu práce: U Mostku č.p. 496, Pouchov, 503 41 Hradec Králové 7
- PP na dobu určitou: 11.1.2021 - 30.11.2021
- Náplň práce: kompletní výroba bazénů a jejich součástí na základě výkresové dokumentace. Budete pracovat zejména s ručními hoblíky, vrtačkami, frézkami a svářečkami plastů. Práce se nejvíce podobá profesi truhláře, případně zámečníka. Naše výroba je zakázková.
- Požadujeme: Manuální zručnost při práci s ručním el. nářadím, schopnost číst v technických výkresech, praxe není podmínkou, vše potřebné Vás naučíme
- Nabízíme: Dovolená 6 týdnů, roční bonusy vázané na zisk firmy, příspěvek na dovolenou až 20.000 Kč, příplatky za přesčasy, příspěvek na obědy 70 Kč/den
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: prace@centralplast.cz (Ing. Tereza Dolejší)