PROJEKTANT VZDUCHOTECHNIKY

Pracovní místo ( PROJEKTANT VZDUCHOTECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Tvorba projektů zařízení pro náročné technologické provozy
- Návrh vzduchotechnických systémů
- Komunikace se zákazníky
- Zpracování technických podkladů pro obchodní poptávky
- Praktická spolupráce při vývoji SW a uvádění navržených systémů do provozu
- Spolupráce s technology
- Příležitostný autorský dozor projektů na stavbě
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ technického směru, zaměření TZB, technika prostředí nebo stavební - vzduchotechnika, chlazení
- Praxe v oboru
- Mírně pokročilá znalost anglického nebo ruského jazyka
- Znalost práce na PC - MS Office, AutoCAD
- Schopnost týmové práce
- Technické myšlení, kreativita
- Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
- Autorizace v oboru výhodou
Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.
Nabízíme:
- Zázemí renomované společnosti
- Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
- V případě autorizace mzdu nad rámec uvedeného rozpětí
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dojíždění
- Benefitní program
- Možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, jazykové apod.)
Místo pracoviště: Milevsko, po zaškolení možnost Praha.
Tarifní stupeň: Smluvní mzda
Nástup: Dle dohody
Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková, tel. 382 55 2705, hana.klukackova@zvvz.cz