Seřizovač/ka - programátor/ka

Pracovní místo ( Seřizovač/ka - programátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
- seřizování robotických pracovišť daných úseků společnosti
- nastavování parametrů pro kontrolu rozměrů a optických vad
- příprava stroje pro nové výrobky
- komunikace s výrobci dodávaných strojů
- spolupráce s technologem a údržbou

POŽADAVKY NA VÁS
- SŠ technického případně IT zaměření
- aktivní znalost angličtiny, minimálně úroveň B1
- technická zdatnost
- uživatelská znalost PC - MS Office, SAP výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, ochota spolupracovat a vzdělávat se

NABÍZÍME VÁM
- možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
- technické vybavení a zaškolení
- vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
- mzdové ohodnocení a nadstandardní benefity (např. 25 dní dovolené, 3 dny na regeneraci, příspěvek na stravování, Gusto kartu, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4% z hrubé mzdy a mnoho dalších)

Jednosměnný provoz, prac. doba 6-14.00. Nástup možný ihned, případně dle vzájemné domluvy. Na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou. Kontakt: e-mailem.