REFERENT / REFERENTKA SOCIÁLNÍCH VĚCÍ

Pracovní místo ( REFERENT / REFERENTKA SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje v souladu s ustanovením § 7 zákonač. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, v platném znění,výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou KURÁTOR/KURÁTORKA PRO MLÁDEŽ - REFERENT/REFERENTKA SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ Magistrátu města Prostějova. Přihlášku spolu s životopisy, výpisem z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce) a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzděláním zasílejte prostřednictvím podatelny nebo pošty do 6.12.2020 na adresu Magistrát města Prostějova, oddělení řízení lidských zdrojů, nám. T.G. Masaryka 130/14, Prostějov 796 01. Obálka musí být vždy označena zn.: ,,VŘ - kurátor/kurátorka pro mládež".
Pracovní doba: pružná pracovní doba - Po, St - 8:00-17:00 hod., Út,Čt,Pá - 8:00-14:00 hod. (pracovní doba bude upřesněna na osobních pohovorech). Pracoviště: nám. T.G. Masaryka 130/14, Prostějov.
Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, tzn., že úředníkem se dle tohoto zákona může stát fyzická osoba, která: je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci dle § 49a) zák. č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí a v souladu s ustanovením dle § 110 zák. č. 108/2006