Provozní elektrikář

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: údržba, provoz zemědělských technologií a práce s tím spojené, práce v živočišné výrobě
- Požadavky: vyučení v oboru, nutná vyhláška 50 (min.§ 6), vhodné i pro absolventy, možnost zaučení, svářečský průkaz popř. jiná oprávnění (strojní průkaz) vítan, ale není nutný, spolehlivost, zodpovědnost
- Nabízíme: výše uvedená mzda, nástupní bonus 20 000 Kč (splatný ve 3 splátkách), dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13. plat), bonusový program společnosti po odpracování minimálně 1 roku (příspěvek na penzijní připojištění, na obědy, na rekreaci, na vzdělávání a zdraví) až 2716,-Kč/měs., placená pohotovost, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: miroslav.zachoval@szp.cz