PRACOVNÍK ELEKTRICKÉ ÚDRŽBY

Pracovní místo ( PRACOVNÍK ELEKTRICKÉ ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice
Provádění oprav strojů a provozního zařízení
Montáže nových zařízení dle předpisů
Provádění oprav na nevýrobním zařízení, budov a montáž nových elektrorozvodů
Stěhování, instalace strojů a strojního zařízení
Práce s elektrickou dokumentací

Požadujeme
Vyučení v elektro oboru
Základní znalost obsluhy PC a SINAMIC
VZV výhodou, spolehlivost, ochota pracovat ve 3 směnném provozu + zajistit pohotovost, odpovědnost

Jsme stabilní zaměstnavatel v regionu od roku 1992.
Pracujeme v přátelském a rodinném prostředí s osobním přístupem.
Nabízíme různorodou práci.
Vítáme uchazeče - nadšence pro techniku, stroje a různá zařízení a jejich opravu, kutily.
Benefity naleznete na www.spojujemesvet.cz (např. 5 týdnů dovolené, 13. plat, dotované závodní stravování, doplňkové penzijní spoření, autobusové svozy ze Semil, Železného Brodu, Lomnice n. Popelkou, Košťálova a mnohem více).

kontakt: osobně po-pá 8:00-15:00, e-mailem (www.spojujemesvet.cz), telefonicky po-pá 8:00-15:00