Obsluha VZV - manipulační pracovník - závozník

Pracovní místo ( Obsluha VZV - manipulační pracovník - závozník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Holvekova 696/22, Ostrava - Kunčičky
1. kontakt e-mailem. Své životopisy zasílejte prosím na email : kuncicky.jpm@seznam.cz

Náplň práce:
- vykládka vyřazených TV, počítačových monitorů prostřednictvím motorového vysokozdvižného vozíku z nákladních vozidel do klecových kontejnerů a následná nakládka plných klecových kontejnerů na kamion.
- vykládka drobného elektroodpadu v klecích do VO kontejneru, prostřednictvím motorového vysokozdvižného vozíku s otočnými vidlemi
- vykládka/nakládka praček, ledniček, ruční montáž klecových kontejnerů určených na vyřazené TV

Převážně práce na motorovém vysokozdvižném vozíku, ale i manuální práce.

Požadujeme:
- spolehlivost
- fyzickou zdatnost

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní české společnosti s 22 letou tradicí
- pracovní doba po - pá, ranní směny
- znalost práce na VZV (motorovém vysokozdvižném vozíku) výhodnou. Průkaz i pravidelná školení zajistíme
- jedná o manipulaci s elektroodpadem, nemusíte se bát škod (pokud tedy nenabouráte do auta, nebo nepoškodíte VZV)
- vedení bankovního účtu zdarma
- zvýhodněná cena energie ve vaší domácnosti
- možnost vyjednání bankovních úvěrů za výhodných podmínek

Brigádní výpomoc (denně) s možností pozdějšího nástupu na hlavní pracovní poměr!

Nástup ihned nebo dohodou.