Frézař CNC

Pracovní místo ( Frézař CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Provádění CNC třískového obrábění jednoduchých dílů forem a nástrojů dle technologického postupu a výkresové dokumentace.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- SO/SŠ zvdělání v oboru obráběč kovů (případně mechanik seřizovač NC a CNC strojů)
- pracovní zkušenosti na stejné pozici
- znalost technické dokumentace ve strojírenství
- zkušenosti s 5osím obráběním výhodou
- aktivní a zodpovědný přístup k plnění úkolů

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední 8 hodinové směny), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, benefity na volnočasové akitivity ...
Mzdové rozpětí: 20 000 - 30 000 Kč. Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi

Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou 6 měsíců, potom probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
První kontakt: emailem.
ov.26.1.21