Kontrolor kvality

Pracovní místo ( Kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- proaktivní zajišťování vstupní, mezioperační a výstupní kontroly materiálů, polotovarů a výrobků v průběhu výrobních, provozních nebo jiných procesů společnosti
- metodický dozor vzorkování výroby/materiálů/výrobků
- zjišťování příčin snížené kvality, návrhy a realizace opatření k nápravě
- provádění nebo zajišťování zkoušek a sledování kvalitativních vlastností výstupů
- návrhy a projednávání opatření k dosahování potřebné kvality

POŽADUJEME:
- AJ/NJ výhodou
- středoškolské vzdělání technického zaměření
- technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci
- předchozí zkušenosti s kontrolou kvality a znalost metrologie výhodou
- důslednost, schopnost si samostatně určovat priority a rozhodovat se
- uživatelská znalost MS Office
- zkušenosti se systémem SAP výhodou

NABÍZÍME:
- atraktivní zaměstnanecké výhody
- kulturu stabilní rodinné firmy
- české prostředí
- oběd nebo večeře za 23.- Kč, výběr z 5ti jídel
- práce v čistém, uspořádaném prostředí
- příspěvek na penzijní pojištění
- 5 dní dovolené navíc

KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem