Seřizovač balících strojů

Pracovní místo ( Seřizovač balících strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Poříčí nad Sázavou
Požadavky: český jazyk slovem i písmem (písemné testy při VŘ)
Nově nastupujícím pracovníkům dáváme vždy smlouvu na dobu určitou v délce trvání 6 měsíců, poté ji o dalších 6 měsíců prudlužujeme. Po odpracovaném roce dostává pracovník v návaznosti na úspěšné zaučení a výkon smlouvuu na dobu neurčitou.

Specifikace potřebných dovedností/znalostí: vzdělání a odborná kvalifikace, středoškolské vzdělání ideálně technického či potravinářského smaru, případně výuční list, znalosti a zkušenosti, uživatelská znalost práce na PC, praxe se sřizováním strojů vítána, fyzické/osobnostní předpoklady, komunikativnost, technické předpoklady

Nabízíme:5 týdnů dovolené, roční bonus (informace o částkácj uvedeny ve mzdovém ujednání), příplatky za práci o víkendu, v noci + dále dle praxe, firemní autobusová doprava zdarma (Čerčany, Benešov, Sedlčany, Týnec nad Sázavou, Vlašim, Votice), dotované stravování přímo na pracovišti (oběd/večeře 25,--35,-Kč), nápoje zdarma (káva, čaj, voda), příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění, poukázky za vzornou docházku ve výši až 12.000,- Kč ročně, zaměstnanecký obchod se zvýhodněnými cenami produktů společnosti Mars, Wrigley, Royal Canin, životní pojištění hrazené zaměstnavatelem, odměnu při pracovním výročí a životním jubileu, posilovnu na místě pracoviště zdarma, možnost kariérního růstu v rámci společnosti, plavečenky, rodinný vstup do ZOO Praha...atd.
První kontakt e-mailem, telefonicky