Technik/čka

Pracovní místo ( Technik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

12214 Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací
ZamK
Místo výkonu práce: Kalvodova 1087/2, Ostrava - Mariánské Hory
První kontakt e-mailem, telefonicky.

Požadavky:
-Prokazatelná historie poskytování přímé technické podpory korporátním zákazníkům a/nebo zákazníkům ze státní správy
-Znalost práce v servisních nástrojích (procesy spojené se zpracováváním ticketů)
-Výrazná pro-zákaznická orientace
-Vynikající komunikační dovednosti
-Velmi dobrá znalost anglického jazyka, úroveň minimálně B2 (mluvené i psané slovo)
-Technická znalost IT na úrovni klientských stanic (primárně notebooky, PC do hloubky CPU, RAM, HDD, sběrnice; ovladače OS Windows a/nebo MacOS). Znalost technologií USB-C, Thunderbolt, PCI, PCIe, SATA výhodou
-Znalost německého jazyka (případně jiného evropského jazyka) alespoň na komunikativní úrovni velkou výhodou
-Schopnost organizovat svou práci i práci v týmu
-Schopnost se samostatně rozhodovat
-Kreativita
-Samostatnost
-Týmová spolupráce

Nabízíme: Notebook, Firemní telefon, Příspěvek na stravování, Lekce anglického jazyka, Výrazný profesionální růst.