Dělník/dělnice ve strojírenství

Pracovní místo ( Dělník/dělnice ve strojírenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha výrobní linky
- kontrola a odebírání výrobků
- ukládání na palety
- nenáročná manuální práce
POŽADAVKY:
- nejméně dokončené základní vzdělání a nebo vyučení v jakémkoliv oboru
- ochota pracovat ve strojírenském provozu- na 3 směny
- zdravotní způsobilost pro práci u stroje/ se stroji
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování - oběd za 25 Kč
- dodatkovou dovolenou
- prémie
- příplatky za směnnost- noční i odpolední směny
- příplatky za ztížené podmínky
- možnost dalšího vzdělávání a profesního postupu
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail personalni@belis.eu nebo volejte na tel. 778525611.