ELEKTROMECHANIK, MECHANIK MONTÁŽE, MECHANIK/LAKÝRNÍK, MECHANIK/INSTALATÉR

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK, MECHANIK MONTÁŽE, MECHANIK/LAKÝRNÍK, MECHANIK/INSTALATÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: B. Smetany č.p. 380, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
POŽADUJEME:
- manuální zručnost se určitě bude hodit
- pokud už máte nějakou zkušenost na podobné pozici, je to velké plus
- Vaše pracovitost a pečlivost bude v týmu oceněna
- časová flexibilita (občasná odpolední směna)
NABÍZÍME:
- svobodu a odpovědnost
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech ve firmě)
- příspěvek na sport/kulturu/zdraví a volný čas (po 2 letech ve firmě)
- vzdělávací kurzy a školení
- firemní akce
KONTAKT: email