mechanik/mechanička - elektronik/elektronička pro automatické řízení - údržbář/ú

Pracovní místo ( mechanik/mechanička - elektronik/elektronička pro automatické řízení - údržbář/ú ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

směnnost: třísměnný provoz, nepřetržitý provoz.

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Pracovní poměr nejdříve na dobu určitou -1rok, poté doba neurčitá.

Požadujeme: vzdělání eletrotechnického směru, praxe v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let výhodou, vyhl.50/78 Sb. § 6 podmínkou, svářecí průkaz výhodou, zkušenosti se samostatnými opravami výrobních zařízení, znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou, orientace v elektrotechnické dokumentaci - čtení elektroschémat, znalost MS Office, ŘP sk. B, požadujeme velmi zodpovědný a loajální přístup, časovou flexibilitu, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, případně ve flexibilní pracovní době, schopnost samostatné práce, spolehlivost, konstruktivní myšlení.

Náplň práce: údržba moderních výrobních strojů, identifikace - vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch elektronických řídících a kontrolních systémů strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek v rámci preventivní údržby, vytipování potřebných náhradních dílů, zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace . Nabízíme práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí s v příjemném pracovním prostředí, odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, Kč, odměnu při odchodu do důchodu 5000 Kč, stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě AŽ 137Kč.

Nástup ihned.
Životopisy zasílejte na výše uvedený e-mail, nebo nás kontaktu