Strojní zámečník - zámečnice, montáž

Pracovní místo ( Strojní zámečník - zámečnice, montáž ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - ZÁMEČNICE, MONTÁŽ
Požadujeme
• Vyučení v oboru zámečník nebo obdobném oboru
• Schopnost práce s výkresovou dokumentací
• Manuální zručnost
• Základní znalost ovládání PC
• Flexibilitu, samostatnost, svědomitost
• Práce v dvousměnném provozu
• Praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
Nabízíme
• Dobré mzdové ohodnocení s progresivní motivační složkou
• Perspektivní zaměstnání ve strojírenské firmě
s exportním zaměřením
• Firemní benefity
• Nástup možný ihned nebo dohodou
Benefity
Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 4 hlavní jídla) • Příspěvek na penzijní připojištění •
Stravenky a cestovné na mimořádné směny • Příspěvky na dětské letní tábory • Roční bonus na konci roku • Odměny za nábory
nových zaměstnanců • Odměny za patronáty nad novými zaměstnanci • Měsíčně stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk • Flexipasy na kulturu a volný čas • Dotované občerstvení z výdejních automatů • Dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní • Pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech a další benefity dle aktuální nabídky …
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kasperkovo.cz | kaspergroup.cz