HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
Součástí přihlášky musí být strukturovaný životopis a kopie dokladu o požadovaném vzdělání.
- Nabízíme:
-zaučení a předání funkce;
- práce ve stabilní organizaci;
- pravidelná školení a prohlubování kvalifikace;
- 5 týdnů dovolené;
- stravenky;
- možnost odborného růstu;
- možnost dalšího vzdělávání;
- sick days;
- pružná pracovní doba.
Přihlášky zasílejte na e-mail Bohdana.Hladikova@svkhk.cz nebo písemně na adresu: Hradecká 1250, 500 03 Hradec Králové.
Vybrané kandidáty splňující kvalifikační požadavky pozveme na osobní pohovor.
Podrobné informace jsou zveřejněny na www stránkách.
Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc.