Manažer kvality

Pracovní místo ( Manažer kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z:10.11.2020. Místo výkonu práce Bílovec. Smlouva na 1 rok, poté prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Náplň práce:
- plánování, provádění a kontrola interních auditů ve spolupráci s manažerem kvality
- práce v laboratoři při kontrole vlastností produktů - tablet, prášků
- zodpovědnost za stability finálních produktů
- zodpovědnost za praktickou aplikaci jištění kvality ve společnosti
- tvorba interních směrnic a norem
- komunikace se zodpovědnými orgány
Požadujeme:
- VŠ se specializací na farmacii, technologii výroby léků, chemii, přírodovědné obory nebo kvalitu potravin,
- pokročilá znalost anglického jazyka
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- skvělou příležitost
- moderní a hi-tech vybavení na pracovišti
- práci v mladém kolektivu
- firemní stravování, stravenky po zkušební době
- firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět
Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní stravování, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní akce sleva na produkty.
Kontakní osoba: Zátopková Kristýna,telefonicky na čísle 608 296 675, e-mailem: kristyna.zatopkova@vivesa.cz