Koordinátor výroby

Pracovní místo ( Koordinátor výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
- koordinace řádné údržby a provádění kontrol/revizí strojů a zařízení
- plánování preventivních, prediktivních a proaktivních oprav
- tvorba a udržování plánů údržby strojů a zařízení
- kontrola kvality v oblasti údržby
- školení týmu údržbářů v rámci preventivní údržby
- spolupráce s vedoucím údržby při nákupu
a plánování nákupu náhradních dílů
- spolupráce se servisními techniky v Česku i zahraničí při preventivních prohlídkách strojů
POŽADAVKY NA VÁS
- SŠ případně VŠ vzdělání technického zaměření
- zkušenosti s údržbou CNC strojů
- zkušenosti s nastavením a implementací procesů údržby s návazností na SAP PM
- aktivní znalost angličtiny, minimálně úroveň B1
- uživatelská znalost PC - MS Office, SAP výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, ochota spolupracovat a vzdělávat se
PRACOVNÍ SMLOUVA
- na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou
NABÍZÍME VÁM
- možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
- technické vybavení a zaškolení
KONTAKT
e-meilem
- vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
- mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly
MÍSTO VÝKONU PRÁCE
- Šumperk
MOŽNÝ NÁSTUP
- ihned, případně dle vzájemné domluvy
SMĚNNOST
- jednosměnný provoz, prac.doba 6 - 14 hod.