Mistr odborné výchovy - stavební práce

Pracovní místo ( Mistr odborné výchovy - stavební práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici středoškolského učitele odborného výcviku v učebním oboru Stavební práce. Uchazeč bude zařazen dle praxe do příslušného platového stupně 11.platové třídy.

Požadujeme:
Podmínkou jsou kvalifikační předpoklady (dle zák.č. 563/2004 Sb. §9 odst. 5) - minimální vzdělání v oboru s výučním listem, DPS pro střední školy + speciální pedagogiku. Trestní bezúhonnost, etické zásady, kreativní a individuální přístup k výuce, vnímavost, flexibilita, schopnost improvizace, stresová odolnost, schopnost spolupráce s ostatními pedagogickými pracovníky. V případě nesplnění kvalifikačních předpokladů - ochota dále se vzdělávat. Základní znalost práce na PC a řidičský průkaz.

Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; Školní stravování, příspěvek penzijní připojištění; příspěvek na dovolenou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: reditel@vumdrevohostice.cz
Pozn.: bližší informace (v pracovní dny po 8.00 hod. do 15.00 hod.) na čísle 770 130 402 - Mgr. Petr Zajíc