Tiskaři

Pracovní místo ( Tiskaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TISKAŘI
Hledáme do týmu zkušeného tiskaře/ku s praxí na velkoplošné tiskárně, který má zájem o atraktivní a kreativní práci v zakázkové výrobě.
POŽADUJEME: praxi v oblasti polygrafie, zkušenosti se Sign makingem, polepy a dokončovacími pracemi, znalost grafických programů - Corel (CDR), Adobe atd. .
NÁPLŇ PRÁCE: zpracovávat jednotlivé zakázky, grafiku a následnou tiskovou přípravu, tisk na velkoplošné tiskárně, tisk na digitální tiskárně a celkově dohlížet na kvalitu a následné zpracování včetně aplikace.
NABÍZÍME: nástup ihned nebo po domluvě, pracovní poměr na dobu neurčitou,
jednosměnný provoz, osobní přístup k zaměstnancům, stravenky, firemní telefon a neomezený
tarif.
PRVNÍ KONTAKT: profesní životopis prosím zaslat na e-mail rapgroup@rapgroup.cz, popř.
nás kontaktujte telefonicky na čísle 571 615 322.
ov. 25.5.