KONTROLOR/KONTROLORKA - PROVOZNÍ

Pracovní místo ( KONTROLOR/KONTROLORKA - PROVOZNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Životopisy zasílat na e-mail: kristyna.bartonova@alper.cz. Místo výkonu práce: Vrahovická, Prostějov. Pracovní doba: třísměnný provoz: ranní: 6:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-6:00 hod.
Náplň práce:
- Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
- Zpracování postupů kontroly a zkoušek
- Analýza neshod v procesech, podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality neshodného produktu
- Zjišťování kvality materiálů a výrobků vizuální kontrolou, měřením, funkčními a tlakovými zkouškami
- Vystavování kontrolních protokolů, vedení záznamů o jakosti, evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce, záznamy naměřených hodnot a jejich vyhodnocení
- Zajišťování provozní a technické dokumentace pracoviště ve vazbě na kvalitu
- Provádění dílenských zkoušek mechanických vlastností materiálu
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok, schopnost číst výkresovou dokumentaci, základní znalost měření dle výkresové dokumentace, znalost práce s PC (MS Office), komunikační schopnosti, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, ochotu pracovat na třísměnný provoz, otevřenost vůči změnám
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.