expedient/expedientka nesystémového prádla

Pracovní místo ( expedient/expedientka nesystémového prádla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pracovníky na hlavní pracovní poměr do třísměnného provozu (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00) jako posilu do stávajícího provozu prádelny pro expedici čistého nesystémového prádla zákazníkům. Požadujeme znalost práce na PC, pečlivou práci s prádlem, pracovní a hygienické návyky, dobrou fyzickou i psychickou kondici, pracovitost, spolehlivost, časovou flexibilitu a zodpovědnost. Zároveň požadujeme důsledné dodržování hygienických standardů a hygienických norem. Výše mzdy je přímo odvislá od pracovního nasazení, technologické kázně a vlastní pracovní morálky.

Nabízíme práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí a v příjemném pracovním prostředí, odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, příspěvek na dopravu do zaměstnání až 1.200 Kč za měsíc, příspěvek na stravování, stravenka zdarma 55 Kč/den, odměnu při pracovním výročí podle délky zaměstnání 1.800 - 8.500 Kč, odměnu při životních výročích 1.000 - 4.000 Kč, odměnu při odchodu do důchodu 2.000 - 6.000 Kč, příspěvek na zdravotní preventivní péči 700 Kč za měsíc, příspěvek na dovolenou 1.000 Kč a Vánoce 1.000 Kč, příspěvek dárcům krve 200 Kč za odběr.
Nástup ihned nebo dle dohody. Pracovní poměr zpočátku na dobu určitou, ale vždy s možností prodloužení nebo sjednání na neurčito dle zapracování.

Způsob prvního kontaktu:
- telefonicky
- osobně v místě výkonu práce .