Seřizovači

Pracovní místo ( Seřizovači ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: nasazení, seřízení forem a nastavení technologických parametrů při rozjezdu forem, průběžná údržba forem, při ukončení výroby demontáž forem, průběžná údržba lisu dle plánů preventivní údržby, seřízení a nastavení montážních technologických pracovišť, zajištění rozjezdu výroby a schvalování prvních kusů ve výrobě, zajištění dokumentace a záznamů na technologickém pracovišti atd.
POŽADAVKY: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, SOU techn.směr, praxe se seřizováním vstřikovacích lisů velkou výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, NÁBOROVÝ BONUS 30 000,- Kč, dotované stravování, Cafetérie, odměny za přítomnost, odměna při pracovních jubileích atd.
KONTAKT: telefonicky (pondělí - pátek 6:00-16:00)