Provozní zámečník, elektromechanik

Pracovní místo ( Provozní zámečník, elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: provádění přidělených prací při opravách strojů, vyhledávaní závad na strojích, revize, spolupráce s kolegy z údržby
Požadujeme: výuční list v oboru zámečník, obráběč kovů nebo v jiném příbuzném oboru výhodou, § 6 vyhlášky 50/1978 Sb. o odb. způsobilosti v elektrotechnice, svářečský průkaz výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy s řadou sociálních výhod, motivující finanční ohodnocení, 13. plat, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity v roční výši 15 400 Kč (příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci), 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci ve výši 7.000 Kč za rok, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění
Kontakt: Prskavcová Zdeňka Mgr., tel.: 378 022 531 (7-15 hod.), e-mail: zdenka.prskavcova@rako.cz