Sociální pracovník/Speciální pedagog

Pracovní místo ( Sociální pracovník/Speciální pedagog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nádražní 1110/44, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Hledáme pro organizaci KAFIRA o.p.s., středisko v Ostravě, pracovnici/pracovníka na pozici Sociální pracovník/Speciální pedagog.

KAFIRA o.p.s. je neziskovou organizací, která pomáhá lidem se zrakovým nebo zrakovým kombinovaným postižením.

Náplň práce: poskytování sociální služby sociální rehabilitace- péče a podpora dětí od 7 let a dospělých bez omezení věku se zrakovým nebo zrakovým kombinovaným postižením

Požadujeme:
- odborná způsobilost dle § 110 odst. 4 zákona o sociálních službách, v aktuálním znění, příp. VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika ( Bc. nebo Mgr.) podle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, nebo absolvování rozšiřujícího studia speciální pedagogiky pro absolventy vysokých škol učitelského směru
- aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce
- dobrá znalost PC
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační dovednosti, loajalita
- znalost příslušné legislativy (zákon č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, vyhláška 505/2006 Sb.)

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr 40 hod./týdně
- pružnou pracovní dobu
- nástupní plat nejméně 23.000,- Kč (dle vzdělání a započitatelné praxe)
- po zapracování možnost osobního příplatku
- kreativní, zajímavou a samostatnou práci v příjemném pracovním kolektivu
- 5 týdnů dovolené
- 4 dny Sick Days a další zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího vzdělávání

Nástup: prosinec – leden 2021

Postup při výběrovém řízení:
- zájemkyně/zájemce zašle strukturovaný živo