IoT application developer

Pracovní místo ( IoT application developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:lucie.domesova@siemens.com
Požadujeme:
- znalosti programů: preferujeme: Java 11 (Spring Boot, Hibernate) nebo NodeJS (Express) nebo C# (.NetCore)
- případně znalost programů RestApi a WebSockets, PostgreSQL / NoSQL, Version Control vítána
- zkušenosti s vývojem aplikací (2 roky a více)
- anglický jazyk na komunikační úrovni (obchodním jazykem je angličtina)

Náplň práce:
- vývoj back-endových funkcí pro hraniční a cloudové aplikace
- samostatná práce
- přenos znalostí o aplikacích zákazníkům a kolegům
- učení se novým technologiím a řešení nových výzev
- vývoj průmyslových IoT aplikací

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění