Asistent/ka vedoucí výroby

Pracovní místo ( Asistent/ka vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště :Černoleská 2326, Benešov
Náplň práce: Podpora vedoucího výroby, administrativa agendy galvanovny, řešení denní operativy, komunikace se zákazníky, reportování dat za svěřené oblasti, vystavování tuzemských i zahraničních faktur v systému Byznys, kontrola evidence zakázek v systému Byznys, vedení evidence skladového hospodářství a zajišťování objednávek, zpracování inventur, přehledy externích prací a jejich vyhodnocení, další administrativní úkoly dle požadavků vedení společnosti, zápisy z jednání.

Požadavky: SŠ vzdělání strojírenského či technického směru, výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, výborná znalost práce na PC, technické myšlení, komplexní a tvůrčí přístup k řešení úkolů, schopnost rozlišovat podstatné od nepodstatného, ŘP sk. B.
Výhodou: Znalost NJ (komunikace se zákazníky), praxe na obdobné pozici.

Nabízíme: stabilní zaměstnání na HPP, pracovní doba od 7,00 do 15,30 hod., firemní benefity, přátelský kolektiv.
Nástup: během listopadu 2020 nebo dle dohody. Místo výkonu práce je Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.