Zámečníci od 27.000

Pracovní místo ( Zámečníci od 27.000 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
osobně: Za dráhou 771, Velký Osek
e-mailem: administrativa@jelinek-mdt1.cz
telefonicky: Biliková Eva, tel.: 602 230 572, PO a ST 08:00 - 14:00hod.

Pracovní doba:
PO - PÁ 06.00 - 14:30hod a 14:30 - 22:30 hod.

Náplň práce:
- zhotovovací práce zámečnických prvků, montáže a případně i opravy
- čtení a používání technické dokumentace a projektové dokumentace
- seřizovat, udržovat a ošetřovat nástroje a nářadí.

Požadujeme:
- manuální zručnost a schopnost pracovat s kovem
- znalost čtení výkresové dokumentace
- zodpovědnost a flexibilitu
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme:
- benefity - stravenky, částečná úhrada dopravy, firemní akce, prémie
- přátelský a kolegiální tým
- všechny potřebné pracovní pomůcky
- moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě obce
- pravidelnou výplatu
- parkování zdarma
- dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti.
- pracovní smlouva na dobu neurčitou.