Prodejní poradce pro firemní klientelu TOYOTA

Pracovní místo ( Prodejní poradce pro firemní klientelu TOYOTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Pavlovická č.p. 272/18 Olomouc - Bělidla.
Prodejní poradce pro firemní klientelu TOYOTA Olomouc.
Náplň práce:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- každodenní komunikace s firemními zákazníky telefonem, emailem a při osobním jednání v sídlech společností klientů a v autosalonu
- vypracování nabídek nových vozidel, finančních a pojišťovacích služeb
- zpracování výběrových řízení
- komplexní starost o zákazníka v průběhu procesu prodeje nových vozů
Požadujeme:
- komunikativnost
- příjemné a profesionální vystupování
- logické myšlení
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- středoškolské vzdělání
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování (stravenky)
Kontakt je možný POUZE emailem.