Telefonický referent

Pracovní místo ( Telefonický referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Oblouková č.p. 391, Skorotice, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- znalost ukrajinštiny, ruštiny, angličtiny a češtiny
- výborné komunikační schopnosti, obchodní vhled
- administrativa, práce s PC
Náplň práce:
- telefonická obsluha stávajících zákazníků a vyhledávání nových v daném jazyce
- realizace projektů zakázkové výroby
- vymáhání pohledávek po splatnosti
- příprava a dojednávání obchodních nabídek
- vedení obchodních informací ve firemním systému CRM
- podílení se na realizaci obchodního plánu
- přizpůsobovat činnost aktuálním prodejním a marketingovým cílům
- účast na veletrzích, mimořádných akcích
Nabízíme:
Stravenky, prodej výrobků za zaměst.ceny, pitný režim zdarma
Kontakt:
na e-mail.