Operátor řidič VZV

Pracovní místo ( Operátor řidič VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky 607 093 721, e-mailem: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme řidiče VZV.

Požadavky:
SOU s výučním listem.
Praxe v řízení VZV - logistika, sklad.
Orientace v hutním materiálu vítána.
Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost.

Nabízíme:
Práce na HPP, 2 směny.

Náplň práce:
Obsluha skladu dle požadavků vedoucího směny.
Obsluha VZV.
Vystavování příjemek, výdejek a dalších dokumentů.
Přejímání zboží a materiálu, nakládka/vykládka.
Práce s PC.

Zaměstnanecké výhody: přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce

Nástup možný ihned.