Obchodní zástupce pro zahraničí - německy mluvící

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro zahraničí - německy mluvící ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme mezinárodní firma patřící mezi největší výrobce bezpečnostních turniketů a bran. Naše unikátní produkty najdete od Austrálie po Severní Ameriku. Náš obchodní model stojí na B2B principu unikátní spolupráce s lokálním partnerem.
Jste člověk s obchodním talentem, zkušenostmi se zahraničním obchodem, domluvíte se plynule německy a máte "technické myšlení"? Pak jste vhodným kandidátem na pozici obchodního zástupce pro německy mluvící země.

Jak si Vás představujeme?
o Němčina minimálně na úrovni C1
o Praxe v B2B alespoň 1 rok
o Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
o Velmi dobré komunikační schopnosti
o Znalost práce na PC (Office, Teams)
o Technické myšlení
o Ochota cestovat
o Angličtina výhodou

Co bude náplň Vaší práce?
o Prodej nejmodernějších turniketů v německy mluvících zemích
o Vytvoření silné sítě obchodních partnerů
o Aktivní vyhledávání nových zákazníků
o Rozvoj trhu se stávajícími zákazníky
o Vyhledávání příležitostí v nových oblastech
o Reporting

Zaměstnanecké výhody:
U této pozice je výše uvedená mzda rozšířena o provize.
Co Vám umíme nabídnout?
o Zázemí silné a stabilní společnosti
o Služební automobil, notebook, mobil
o Spolupráci na HPP
o Mezinárodní kolektiv
o Férové ohodnocení
o Prostor pro realizaci vlastních nápadů
o Práci pro dynamicky rostoucí společnost
o Další firemní benefity jako je příspěvek na stravování ve výši 80 %, možnost čerpání 5 dnů nadstandartního volna, podpora rozvoje a vzdělávání, kurzy angličtiny

Způsob prvního kontaktu: e-mailem