Elektrikář/ka

Pracovní místo ( Elektrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu Pardubice.
Náplň práce:
- inspekce a údržba rozvodného elektrického systému, instalací strojů a zařízení, včetně elektronických systémů a regulací, dále přístrojů a nářadí dle ČSN a dalších předpisů
- provádí pravidelné inspekční prohlídky a kontroly za účelem včasného rozpoznání závad a opotřebení, případně nedostatků v oblasti bezpečnosti práce
- včasné odstraňování závad a následků opotřebení vedoucích k zajištění trvalé provozuschopnosti a bezpečnosti práce
- vzhledem k potřebě minimalizace prostojů výrobních strojů a zařízení, provádí část inspekčních prohlídek a oprav v době odstávek, tzn. o sobotách a nedělích
- provádí připojování elektrických instalací u nových a přemisťovaných strojů a zařízení, včetně prací nutných k jejich uvedení do provozu
- přestavby a úpravy instalací se provádí po dohodě a schválení nadřízenými pracovníky
- odstavit z provozu bezpečným způsobem stroj, nebo zařízení v případě, že jeho dalším provozem může dojít k havárii, požáru nebo vážnému poškození
Požadavky:
- ZÁKLADNÍ ZNALOST ELEKTROTECHNIKY, VYHLÁŠKA Č. 50/1978 SB. §6
- ORIENTACE V ELEKTROTECHNICKÝCH SCHÉMATECH SE ZNALOSTÍ SPÍNACÍ A REGULAČNÍ TECHNIKY
- VELKOU VÝHODOU - ZÁKLADNÍ ZNALOSTI PROGRAMOVACÍCH ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ SIMATIC, SIMODRIVE, FANUC, KUKA
Zaměstnanecké výhody:
- Příležitosti k rozvoji
- Následná profesní školení
- Týden dovolené navíc
- 13. plat
- Zaměstnanecký bonus
- Další zaměstnanecké benefity
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 15:00).