Zámečník/zámečnice

Pracovní místo ( Zámečník/zámečnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Staré Čivice.
Náplň práce:
- provádět inspekční prohlídky a kontroly strojů a zařízení dle plánů údržby, za účelem včasného rozpoznání závad a opotřebení, případně nedostatků v oblasti bezpečnosti práce
- vzhledem k potřebě minimalizace prostojů výrobních strojů a zařízení, provádí část inspekčních prohlídek a oprav v době odstávek (tzn. o sobotách a nedělích)
- provádí instalaci a přemisťování strojů a zařízení, včetně prací nutných k jejich uvedení do provozu
- přestavby, úpravy konstrukcí, pohonů přívodů a rozvodů energetických médií, vzduchotechniky, odpadních potrubí se provádí dle pokynů nadřízených pracovníků
- odstavuje z provozu bezpečným způsobem stroje, nebo zařízení v případě, že jeho dalším provozem může dojít k havárii, požáru, nebo vážnému poškození
Požadavky:
- SOU, SŠ - VYUČEN V OBORU (STROJÍRENSKÉ ZAMĚŘENÍ)
- PRAXE V ÚDRŽBĚ STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ
- ZÁKLADNÍ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI Z HYDRAULIKY A PNEUMATIKY (ORIENTACE VE SCHÉMATECH)
- SVÁŘEČSKÉ OPRÁVNĚNÍ (ELEKTR. OBLOUK NEBO PLAMEN)
Zaměstnanecké výhody:
- Příležitosti k rozvoji
- Následná profesní školení
- Týden dovolené navíc
- 13. plat
- Zaměstnanecký bonus
- Další zaměstnanecké benefity
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 15:00).