Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Vrbno pod Pradědem, Jiráskova 653
Hledáme:
Komunikativního, spolehlivého pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro příspěvkovou organizaci Sagapo - Domov pro osoby se zdravotním postižením ve Vrbně pod Pradědem.
Charakteristika vykonávané práce:
- Poskytování přímé obslužné péče u osob s mentálním postižením
- Podpora uživatelů v oblastech rozvoje a udržení schopností v oblastech sebeobsluhy, stravování, osobní hygieny
- Podpora uživatelů v osobních zájmech, právech, způsobu trávení volného času, volnočasových aktivitách
Požadujeme:
- Empatii, časovou flexibilitu
- Aktivní přístup a spolupráci
- Výborné komunikační dovednosti
- Samostatnost a zodpovědnost
- Spolehlivost
- Odolnost vůči stresu
- Ochota dále se vzdělávat
- Řidičský průkaz skupiny B
- Vzdělání středoškolské s výučním listem
- Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání
Nabízíme:
- Stabilní zázemí organizace Sagapo
- Profesionální vybavení a zázemí pro výkon práce
- Délka pracovní doby 40 hod. týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba v nepřetržitém provozu v jednosměnném pracovním režimu (denní i noční směny)
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
- Platové zařazení ve 4. platové třídě (15 510 - 22 570Kč) + osobní příplatek (0 -3 000Kč) po uplynutí 3 měsíční zkušební doby

Zaměstnanecké výhody:
- 1 týden dovolené navíc
- Příspěvek na obědy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Indispoziční volno 1x ročně
- Zvýhodněný tarif T-mobile
- Příspěvek na k