Strážník MP

Pracovní místo ( Strážník MP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Sázava
Požadavky podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů:
- občan České republiky starší 18 let,
- ukončené minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- bezúhonnost,
- spolehlivost,
- zdravotní způsobilost (lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti uchazeče o zaměstnání strážníka, čekatele a strážníka obecní policie dle vyhlášky č. 444/2008 Sb.).
Další požadavky:
- znalost práce na PC,
- řidičský průkaz skupiny B,
- komunikační a organizační schopnosti.

Výhodou:
- platné osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů,
- praxe u bezpečnostních složek.

Uvedená mzda při platném osvědčením strážníka městské policie.
První kontakt e-mailem