ZÁSTUPCE VEDOUCÍ SLUŽBY OSOBNÍ ASISTENCE / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE VEDOUCÍ SLUŽBY OSOBNÍ ASISTENCE / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
vzdělání - ideálně VOŠ nebo VŠ orientované na soc .oblast - dle zákona č. 108/2006 Sb.
zkušenosti – praxe v sociální oblasti , zkušenosti s řízením pracovního týmu výhodou
znalost zákona o sociálních službách, standardů kvality soc. služeb
velmi dobrá orientace v sociální oblasti
velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, ochota pracovat v týmu
samostatnost a flexibilita, pečlivost, důslednost
ochota nést odpovědnost a průběžně se vzdělávat
dobrá znalost práce na PC (word, excel, outlook, internet)
trestní bezúhonnost
řidičský průkaz B –aktivní řidič

NABÍZÍME:
kreativní zaměstnání v přátelském týmu na HPP (plný úvazek)
odpovídající finanční ohodnocení
flexibilní pracovní dobu
týden dovolené navíc
možnost odborného růstu, vzdělávání
možnost seberealizace
odpovídající zázemí
příjemné pracovní prostředí
služební notebook, služební telefon