Servisní technik / skladník

Pracovní místo ( Servisní technik / skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Provozní 5560/1b, Ostrava - Třebovice
1. kontakt e-mailem. Své životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail.

Zavedená firma v oblasti dovozu a distribuce sportovních potřeb nabízí místo servisního technika.

Náplň práce:
- řešení reklamací fitness strojů, sportovního zařízení, jízdních kol a dalšího sportovního vybavení
- servis, montáž a údržba fitness strojů a zařízení
- monitoring a optimalizace dodávek potřebných náhradních dílů a příslušenství
- běžná denní operativa na skladu sportovních potřeb

Požadujeme:
- vzdělání - minimálně odborné vyučení v technickém oboru
- pozitivní přístup k manuální a technicky zaměřené práci
- analytické a logické myšlení
- samostatnost, manuální zručnost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
- řidičské oprávnění pro skupinu B (aktivní řidič)
- vysoké pracovní nasazení
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost

Výhodou:
- vyhláška č. 50/78 Sb.
- pracovní zkušenosti se seřízením a odborným servisem jízdních kol
- znalost čtení technické dokumentace se zaměřením na obor elektro a strojírenství
- praxe alespoň 1 rok na pracovní pozici se stejnou nebo obdobnou pracovní náplní
- SŠ vzdělání s maturitou v technickém oboru

Nabízíme:
- práci na HPP (doba určitá na 1/2 roku s možností prodloužení smlouvy a následného přechodu na dobu neurčitou)
- práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě
- práci v přátelském kolektivu
- zaměstnanecké benefity (stravenky, nákup na za zaměstnanecké ceny)
- pracovní doba PO-PÁ 8:00 - 16:30
- nástupní mzda 20 tis Kč hrubého plus dynamické ohodnocení za odvedenou práci