SVÁŘEČI

Pracovní místo ( SVÁŘEČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:16/10/2020
Nabízíme práci na pozici "svářeči" v tradiční české firmě, která je na trhu od roku 1990.
Výhodou:
- svářečský průkaz (není podmínkou)
- ŘP na VZV (není podmínkou).
Požadujeme:
- schopnost a ochota učit se novým věcem, pečlivost
- uvítáme zájemce o dlouhodobý pracovní poměr (rádi zaučíme).
Náplň práce:
- svařování metodou CO2, svařování a výroba podlahových roštů a ocelových konstrukcí (schodišť, dílců)
- do budoucna i možnost zaučení a provádění montáží u koncových zákazníků.
Nabízíme:
- prémiové příplatky za řádnou docházku, prémiové složky až 35 % ze základní mzdy, stravenkovou kartu
- do budoucna možnost smlouvy na dobu neurčitou
- možnost zprostředkování svářečského průkazu i rozšíření svářečské kvalifikace i případně ŘP na VZV na firemní náklady
- do budoucna až 25 dní dovolené.
Kontakt osobně v sídle firmy v čase 6:00-14:30 hod. (předem volat), anebo emailem, telefonicky.