asistentka/personalista/tka

Pracovní místo ( asistentka/personalista/tka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme:
? příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji a vzdělávání
? zázemí stabilní organizace
? pracovní poměr na dobu neurčitou
? plný pracovní úvazek
? předpokládaný termín zahájení pracovního poměru dohodou
? 9. platovou třídu a možnost nadtarifních složek platu
? místo výkonu práce - Hostivice
? podporu k zapracování
? vstřícné pracovní podmínky a čerpání zaměstnaneckých benefitů

Požadujeme:
? vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
? dobré komunikační schopnosti
? znalost uživatelské práce s výpočetní technikou
? přesnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
? řidičský průkaz skupiny B

Charakteristika vykonávané činnosti:
? příprava podkladů pro jednání rady města a zastupitelstva města
? administrativní a podpůrné činnosti, vedení spisové agendy
? komplexní vedení personální agendy pro zaměstnance města Hostivice (výběrová řízení, vedení personálních spisů, vzdělávání a hodnocení zaměstnanců)

Uchazeči předloží písemnou přihlášku (ke stažení na internetových stránkách Města Hostivice www.hostivice.eu), strukturovaný životopis, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.