Team leader Call centra

Pracovní místo ( Team leader Call centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Palackého třída č.p. 801, Chrudim
Jsme mladá dynamicky se rozvíjející společnost zaměřená na zajištění úspory našich zákazníků v oblasti pojištění, energetiky, telekomunikací a investic. Nabízíme zákazníkům možnost sjednat si široký sortiment produktů a služeb online z pohodlí domova.
Požadujeme:
zkušenosti s vedením týmu a znalost prostředí call center
pokročilá znalost MS Office
komunikativnost, spolehlivost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem
schopnost týmové i samostatné práce, schopnost pracovat pod tlakem
kreativní a flexibilní osobnost s organizačními a řídícími schopnostmi
minimálně SŠ vzdělání výhodou
Náplň práce:
řízení call centra
budování a rozšiřování teamu CC, osobní rozvoj operátorů
komunikace s operátory a zákazníky
podílení se na skladbě a prezentaci produktů/služeb
dohled nad zpracováním požadavků
zpracovávání výsledků a reportů
Nabízíme:
adresa pracoviště: Chrudim
typ pracovního poměru: HPP
mzda, plat (hrubý): 20 000 Kč - 35 000 Kč
nástup: možný ihned
motivační odměňovací systém odvíjející se na výsledcích týmu i celé pobočky
hrazený osobní rozvoj
služební notebook, telefon
možnost služebního automobilu i pro soukromé účely po dohodě
možnost kariérního růstu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: notebook, telefon
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese- životopis spolu s motivačním dopisem.