VRÁTNÝ/Á (POUZE PRO OZP)

Pracovní místo ( VRÁTNÝ/Á (POUZE PRO OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: pracoviště SCHOTT CR, s.r.o., Dvořákova č.p. 997, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
PRACOVNÍ DOBA: jedná se spíše o noční směny
POŽADUJEME:
- čistý trestní rejstřík
- osvědčení Strážný 68-008-E výhodou
NABÍZÍME:
- přispíváme na stravné na každý pracovní den v měsíci
- poskytujeme náborový příspěvek až 3.500,-- Kč při splnění podmínek
- samozřejmostí příplatky za noční službu, víkend a svátek
KONTAKT: telefonicky (8.00 - 13.00) nebo email
PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA PRACOVIŠTĚ. KONTAKTNÍ OSOBA SE NA PRACOVIŠTI NENACHÁZÍ!